Mały Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe

Wielki sukces naszych uczniów!!!

W dniu 19.03.2024 r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach powiatowych  41.  Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego w Domu  Kultury w Zwoleniu. Szkołę reprezentowali: Jagódka Dąbrowska z klasy 2, Adrian Madejski - klasa 3 i Mateusz Piwowarek z klasy 7.

Laureatami konkursu zostali:

Adrian Madejski w kategorii klas I-III  - Sól i cukier Hanna Niewiadomska

Mateusz Piwowarek w kategorii klasy IV-VIII, który debiutował w konkursie  utworem Szukam Cię zawsze Kazimierza Przerwy – Tetmajera.

Wyróżnienie otrzymała Jagoda Dąbrowska, która zaprezentowała wiersz Gadatliwe żabki Tadeusza Śliwiaka.

Warto podkreślić, że uczennica naszej szkoły, Lena Dąbrowska, będzie reprezentowała Dom Kultury w 47. edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie krzewienia żywego słowa.