XXIV Akcja Góra Grosza

XXIV Akcja Góra Grosza za nami!!!!

Miło nam poinformować, że w tegorocznej akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, zebrane pieniążki zostaną przekazane na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz pracownikom, którzy wrzucając monetę na Górę Grosza, przyczynili się do zbiórki na  środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się, „bo jeden grosz czyni różnicę”.

Gratulujemy zdobytych lokat: I miejsce klasa 7 – kwota 39,14 zł, II miejsce klasa 1 – kwota 35,45 zł, III miejsce  klasa 2 – kwota 25,50 zł. Razem zebraliśmy: 133,53 zł.

Pomagajmy – dobro wraca!!!!