POSTAĆ Z MOJEJ ULUBIONEJ BAJKI

27 kwietnia 2023 r.  odbył się w naszej szkole KONKURS POSTACI  Z BAJEK, którego organizatorkami były panie: Renata Gajowiak, Dorota Kustra i Anna Trzaskowska.

W zabawie wzięli udział  uczniowie z klas I-III, których zadaniem było przedstawienie wybranej postaci poprzez odpowiedni strój oraz oryginalne zaprezentowanie swojego bohatera przed zgromadzoną publicznością. Wszyscy uczestnicy byli oceniani przez dziecięce Jury wybrane spośród publiczności. Jury oceniało przedstawiane kreacje  wg. ustalonych kryteriów. Oto wyniki konkursu: miejsce czwarte zajęły ex aequo Kinga Gregorczyk jako "Wednesday" oraz Łucja Janik prezentująca postać z kreskówki pt. "Atomówki". Na miejscu III uplasowała się Lena Knieć ze swoim  pomysłem na ‘Królika Bugsa’, pozycję drugą zajęła Karolina Chołuj, która zaskoczyła wszystkich ciekawą prezentacją postaci  "Vampiryny". Najwyższą konkursową pozycję i największe brawa otrzymał najmłodszy uczestnik konkursu, uczeń pierwszej klasy, BARTŁOMIEJ FIRLEJ za postać D’ Artagnana, z bajki o trzech niepokonanych muszkieterach.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!