Informacja dla rodziców

Informujmy, że stawka dziennego dożywiania w Publicznej Szkole Podstawowej w Przyłęku w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 4,00 zł.

Opłatę za posiłki należy wpłacać za cały miesiąc z góry do 20. dnia każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc, za który opłata jest wnoszona, a za wrzesień i styczeń do 7. dnia miesiąca.

Za zwłokę w opłacie będą naliczane odsetki ustawowe.

Odliczany będzie każdy dzień nieobecności w szkole, gdy rodzic poinformuje nie później niż w ostatnim dniu roboczym, poprzedzającym nieobecność lub rezygnację z posiłku. W przypadku braku zgłoszenia, opłata nie zostanie zwrócona.

Nieobecności należy zgłaszać u pani intendentki pod numerem telefonu: 48 677 30 24.

Uwaga! Rodzice dzieci korzystających z bezpłatnych posiłków również zgłaszają nieobecność dziecka w szkole.