Zajęcia w kwietniu

Kwiecień to wiosenny miesiąc, więc nie jest zaskoczeniem, że uczniowie chętnie skorzystali z gogli VR, żeby pozachwycać się tą porą roku w różnych częściach świata. Podziwiali kwitnące wiśnie w Japonii,  żółte pole słoneczników, kwitnącą łąkę czy wiosenny krajobraz górski, np. Alpy Szwajcarskie. Mogli przenieść się w Góry Błękitne w Australii, upajać się nocnym niebem czy  zachodem słońca, znaleźć się po drugiej stronie wodospadu. Przyjemności tej doznali uczniowie klas: IV, V i VII. Ponadto wielką frajdę sprawiła im podróż w górskiej panoramie na mitycznym smoku. Mimo tak rozwiniętej technologii, uczniowie uwielbiają  przenosić się w plener i być blisko łona natury. Uczniowie mają świadomość ekologiczną i doceniają walory świata roślinnego i zwierzęcego. Zachwyt  przyrodą nie byłby tak realny bez użycia gogli VR.

Uczniowie doceniają  dobrobyt rzeczywistości wirtualnej, bo nie każdy z nas ma czy będzie miał możliwość pojechać  i zobaczyć wszystkie miejsca na żywo.