Msza święta na zakończenie roku szkolnego

„Spójrz Ojcze nasz, dziś przyszliśmy tu, by spotkać Cię, powiedzieć parę słów”

Uroczystą Mszą Świętą 19 VI b.r. w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Przyłęku sprawowanej przez  Ks. Proboszcza Szczepana Barańskiego uczniowie, rodzice i nauczyciele dziękowali Bogu za siłę i wytrwałość, które pomogły dotrzeć do końca roku szkolnego, za ludzi, którzy służyli pomocą i podnosili na duchu. Prosili, aby Pan Bóg czuwał nad ich drogami i chronił przed każdym grożącym niebezpieczeństwem. Ksiądz proboszcz Szczepan w czasie kazania przypomniał w jaki sposób w każdym miesiącu Pan Bóg prowadził i za co trzeba Mu dziękować. Prosił uczniów, by podczas wakacyjnego wypoczynku pamiętali o Panu Bogu i trzymali się mocno jego ręki. Na zakończenie Mszy Świętej przedstawiciele uczniów podziękowali Panu Bogu i tym wszystkim, których postawił na drodze ich rozwoju – rodzicom, nauczycielom i kapłanom. Szczególne słowa wdzięczności skierowali do Księdza proboszcza Szczepana dziękując za Mszę Świętą sprawowaną w ich intencji, wspólne modlitwy, piękne kazanie i mądre pouczenia. Za każdy uśmiech, życzliwość i słodkości.