Pożegnanie Absolwentów

Uroczyste pożegnanie Ósmoklasistów

22 czerwca o godz. 17.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klasy ósmej. Najpierw uczniowie z klasy VII krótkim występem artystycznym pożegnali swych starszych kolegów, a potem ósmoklasiści żegnali się z nauczycielami, pracownikami szkoły i uczniami z klas młodszych. Było uroczyście. Czuło się podniosłą atmosferę i wzruszenie, niejednym zakręciła się łza w oku. Nasi absolwenci to wspaniali młodzi ludzie, którzy swym zachowaniem i postępowaniem pokazali, że są wartościowymi, wyjątkowymi i niepowtarzalnymi osobami.

Po części artystycznej odbyła się pożegnalna dyskoteka uczniów z klas IV - VIII.

Na parkiecie królowały najnowsze dyskotekowe hity. Nie zabrakło także tańców grupowych. Rodzice zamówili pyszną pizzę i przygotowali słodkie przysmaki. Uczniowie bawili się wspólnie do ostatniej piosenki.

Z pewnością wspomnienia pozostaną na długo w sercach naszych absolwentów. Drodzy Ósmoklasiści – życzymy Wam abyście w takich samych radosnych nastrojach, jak podczas zabawy, rozpoczynali naukę w nowych szkołach, a tanecznym krokiem wracali zawsze do nas.

Nie żegnamy się – mówimy do zobaczenia!