Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Po miesiącach wytężonej pracy w dniu 23 czerwca br. przyszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8.30 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Uczniów klas 0-8, nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły oraz Wójta Gminy Przyłęk, pana Eugeniusza Andrzeja Wolszczaka, przywitała dyrektor szkoły Ewa Grzybowska. Pani dyrektor podsumowała pracowity rok szkolny, podziękowała uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie, ciężką pracę oraz aktywne uczestnictwo w życiu szkoły. Pan Wójt wręczył najzdolniejszym uczniom stypendia naukowe - stypendia Wójta Gminy Przyłęk, ufundowane po raz pierwszy, gratulując wyników i życząc dalszych sukcesów w nauce.

Wszystkim wyróżnionym uczniom, dyplomy i nagrody książkowe, a także listy gratulacyjne dla rodziców,  wręczyła pani dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas.

Część oficjalną zakończyły życzenia bezpiecznych i wyjątkowych wakacji, które sprawią, że uczniowie wrócą naładowani pozytywną energią i chęcią do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Na zakończenie uczniowie wraz ze swoim wychowawcami w klasach odebrali swoje promocje.

Życzymy Wszystkim wymarzonych wakacji!