Zajęcia w czerwcu

Miesiąc czerwiec to czas astronomicznego lata, więc uczniowie klas IV – VIII, zapragnęli obcować z naturą wędrując po górach, wylegując się na plaży, podziwiać zabytki i cuda natury. Wśród uczniów znaleźli się pasjonaci wędrówek i wspinaczek górskich,  entuzjaści zabytków miasta, fanatycy łona natury i dzikich zwierząt.  Uczniowie klasy IV na lekcjach języka angielskiego planowali pikink na łonie natury i obcowali ze zwierzętami. Klasa VI zachwyciła się górami i uprawianiem sportów ekstremalnych. Klasa VII zachwycała się najsłynniejszymi miastami, a w szczególności Dubajem i mogli się przenieść tam przy użyciu gogli VR. Klasa V jest fanem  piłki nożnej, więc chętnie przenieśli się do słynnych miast związanych z piłką nożną, czyli Madryt, Barcelona, Paryż. Klasa VII chętnie udałaby się w podróż dookoła świata, więc bezapelacyjnie gogle VR im w tym pomogły. Klasa VIII to miłośnicy sportu i gier komputerowych, więc chętnie skorzystali z doznań związanych ze sportami ekstremalnymi czy grami komputerowymi o tej tematyce.

Technologia VR jest alternatywą poznania świata wokół nas bez konieczności wychodzenia z domu. Uczniowie mają możliwość doświadczenia realnej rzeczywistości w wersji wirtualnej. Ich doznania są podobne jak w rzeczywistości i sprawia im to wiele frajdy oraz zachęca do poznania ulubionych miejsc w rzeczywistości.