Konkurs – Historia w mojej rodzinie

Po raz drugi   Publiczna Szkoła Podstawowa  w Przyłęku  wzięła  udział w Konkursie –Historia mojej rodziny –„ Archiwum” zorganizowanym przez Muzeum Regionalne w Zwoleniu pod patronatem  honorowym Starosty Zwoleńskiego – p. Stefana Bernaciaka i Burmistrza Zwolenia- p. Arkadiusza Sulimy. Podobnie jak   w ubiegłym roku, zwycięzcą  II edycji konkursu  został  uczeń  naszej szkoły – Piotr Krzak z klasy 8.  W teczce konkursowej zgromadził pamiątki swoich przodków, tzn. swojego dziadka i babci. Pracę wzbogacił nagraniem krótkiego filmiku  o bliskich mu osobach. Laureat odebrał główną nagrodę  20 lutego 2022 roku podczas  uroczystości upamiętniającej  597 rocznicę  nadania prawa miejskiego Zwoleniowi. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!