WOŚP - udział w akcji

30 stycznia 2022 roku zagrał 30 Finał WOŚP pod hasłem „Przejrzyj na oczy”.

Celem tegorocznej akcji jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wszyscy wiedzą jak ważnym zmysłem dla człowieka jest wzrok, który służy do poznawania świata i ogólnego rozwoju. Zebrane fundusze pozwolą na zakup i wyposażenie  w nowoczesne i bardzo specjalistyczne urządzenia  niezbędne do prawidłowej diagnozy i wdrożenia właściwej terapii u pacjentów z chorobami wzroku.
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie, wielkie granie odbywało się we wzmożonym reżimie sanitarnym i zachowaniem właściwych zasad. Mimo tego, chętnych do kwestowania nie brakowało i wolontariusze PSP w Przyłęku z wielką ochotą włączyli się w okrągły finał WOŚP. Dzięki takim osobom, nie tracimy nadziei i wiary w drugiego człowieka i że nie potrafimy być obojętni wobec osób w potrzebie.

Nasza młodzież  od godzin porannych kwestowała w trzech parafiach: Janowiec, Przyłęk i Łagów.

Dzięki wolontariuszom naszej szkoły wspomogliśmy 30 Finał WOŚP o kwotę 3119,58 zł i 5 euro.  Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie, odwagę, wielkie serca i wytrwałość w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Natomiast rodzicom za wsparcie i opiekę w czasie kwesty.
Wszystkim ofiarodawcom składamy podziękowania za HOJNOŚĆ i SZLACHETNOŚĆ !  SIE MA ZA ROK !